Yola çıktıklarını, yolda bulduklarınla değişmeyeceksin

09.02.2020 tarihinde, Samsunspor AŞ. Başkanı Yüksel Yıldırım’ın açıklamaları hakkında düşüncelerim.

Kim ne derse desin, “yola çıktıklarını, yolda bulduklarınla değişmeyeceksin!”

Bu ayrılış asla ve asla içime sinmedi, sinmeyecekte.

Hala aynı şeyleri konuşuyor “cesur yürek” İsmail başkan tamamen gitti, bu sefer dernek yönetiminin toplu istifasını istiyor.

Dernek yönetimi sezon sonuna kadar takımıda düşünüp bu şekilde devam edeceğini söylemiş, bu durumun yanlış olduğunu acilen istifa etmeleri gerektiğini dile getiriyor.

Zaten bu şartlarda olması gereken budur, ama aşırı derecede buraya takılması, bu durumdan çok rahatsız olmasını anlamadım.

Açıkçası benim gözümdeki esrarengiz kişiliğide yavaş yavaş kayboluyor, aynı günde, iki farklı yerde 4-5 saati bulan açıklamalar konuşmalar, söylediğinin aksine daha fazla medyatik olmaya doğru gidiyor ve o da artık farklılığını kaybediyor.

Sanki söylediklerinin aksine her geçen gün daha fazla medya önünde, daha fazla konuşulan, ulaşılan bir kişi olacak gibi, bunu pozitifte görenler olabilir.

Konuşmalarını ilk çıktığı günden beri takip ediyorum, bana anlattığı projeleri vs mantıklı gelsede, kırılgan bir yapısı olduğunu, profosyonellik adı altında gerektiğinde sert ve keskin kararların altınada imza atacağını düşünüyorum.

Çok mu akıllı, yoksa birileri tarafından yönlendirilmeye açık mı, bunu hala anlayamadım .

İtiraf edelim bu zamana kadar görmediğimiz bir liderle karşı karşıyayız, içime sinmeyen durumlarla beraber her zaman söylediğim gibi, destek olmaktan başka çaremiz yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.