TFF 1.LİG 2021-2022 24.HAFTA |SAMSUNSPOR’umuz 1 – 1 Bursaspor

Kim ne derse desin, şöyle alıp takımı sürükleyecek bizi heyecanlandıracak, ayağına geldiğinde tamam bu işi bitirecek dediğimiz kaç tane oyuncumuz var? Ben sölim mi? Uzun zamandır bir, evet yanlış duymadınız sadece BİR , FOFANA, abi onlarca transfer yapıldı ama hep vasatın üzerine çıkamadık, iş bitirecek bize kupa kazandıracak adam alamadık, ne tomane ne nurullah nede çok beğendiğimiz hasan olmadı olmadı olmadı ! Bize hep ölümü gösterip sıtmaya razı ettiler, bir bakın allah aşkına sonerle olacak işmi bu, artık nefret ettim kanatlarımızın ileride tek bir olumlu hareket yapamamasından, bir kanat oyuncusu maç boyu ofans anlamında bir tane olumlu iş yapmaz mı? O çok eleştirilen hemşerimiz sabri sarıoğlu bile o kadar “kazma” denilmesine rağmen sezonda dünya kadar asist yapar nokta orta yapardı, Tomane’ye iyi dedik öve öve bitiremedik, neden? Çünkü yok abi biz neler gördük, Nadir’le sezonu bitirince tomane bize ilaç geldi ama yok abi tomane de değil, ne adam geçer ne hız var, bir teknik var, kafa topu gelecek alacak, fırsatçılık yapıp arada atacak diye bekliyoruz, bu maç net gösterdi ki bizim forvetimizde vasatın çok çok altında, o kadar top gelmiş ofansa insan robot olsa birşeyler yapar araya kaçar, top alır sürer, yok abi.

Bende çok olumlu düşündüm olumlu konuşmaya çalıştım her seferinde ama tek tek bakınca görüyorum, statda kenarda bir tane heyecanlandıran adam var takım, onca senedir gelenler gidenler, sadece bir, işin özeti bu arkadaşlar, maalesef fark yaratacak oyunu bitirecek adam eksiğimiz var, ısrarla genç yetenek, parlamamış adam deyip durduk, ama iş bitirici adam alamadık, yasin yaşlandı, tomena hasta oldu, hasan küstü, vukan toparlayamadı deyip yine bir sezon daha bitirir kendimizi yeriz.

Bu takım ilk 6 ya kalacaksa da sadece mücadele ederek, sahada varını yoğunu ortaya koyarak kalabilir, ama orada finalden nasıl çıkar orasıda soru işareti?

Özetle biz daha çok saç baş yonarız, çok sesimiz kısılır, ama elimizdeki kadro ve yetenek bu ve maalesef biz kişilerin değil armanın peşindeyiz, bizim çekilecek çilemiz varmış, sadece seneler değişiyor, gelen giden değişiyor, başkanlar ve egoları değişiyor, yer değişiyor, mekan değişiyor, herşey değişiyor, AMA YILLARDIR DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY BİZİM ÇEKTİĞİMİZ ÇİLE .
Yorulduk vallaha yorulduk .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.