Başka Diyenlere İnat,Sadece Samsunspor

Yıllardır ss.biz forum sitesini takip ediyorum, uzun zamandır zaman zaman benimde eleştirdiğim ve sonunda aynı yere geldiğim en katı görüşünü bilirim, nedir bu görüş, Rahmetli Teoman Taş’ın dediği gibi, başka diyenlere inat SADECE SAMSUNSPOR !

Ne oldu da, bu kadar cefaya rağmen,değişmeyen görüşümüz, ne olduda bu kadar genişledi, ne olduda bu kadar globalleşti, bu kadar ulusallaştı, bu kadar ya olmasada olur kıvamına geldi?

Sosyal medyada bir şekilde anlaşılıyor bu “cesur yürekli büyük başkan” nidalarıda, bizim forumda eleştirilmemesini anlamıyorum, birkaç arkadaşımın dışında buradan daha yüksek seslerin çıkması gerekirdi.

NEDEN Mİ?

Bu “cesur yürekli büyük başkan”ın galatasaraylı olduğu biliniyor, zaten basın toplantısında kendi de söyledi, hadi bunu sineye çektik Samsunspor menfaatleri için görmezden geldik tamamda, adam aynı haftada olan Samsunspor için hayati önem taşıyan maça gelmiyor ama galatasaray maçına gidip locadan takip edebiliyor, üstüne üstlük o kadar olaylardan sonra bilseydim bilmem nerdeki bilmem ne kadar önemli toplantımı iptal edip gelirdim diyor! Allah razı olsun.

Bunların üstüne İsmail Başkan olsaydı bu durumlara düşmezdik düşmedik, diyenleri tetikçi ilan edip arkasına önüne saydırabiliyor!

İki gündür takip ediyorum,
Samsunspor’un isminin önüne arkasına başka isim geldi diye, parayı bulduk diye, koskoca İSMAİL başkanın bile canlı yayında basın toplantısında,küçük düşürülmesini bile sineye çektik, daha sonra havaalanında karşılamalar, twitterde alkışları koparmalar, bununla gelişen “globalleşen” Samsunspor’luluğumuzun bu denli boyutlara geleceğini tahmin edebildik mi?

Hepimiz soralım kendimize ss.biz olarak, bu son haftada gelişen olayları gs. locasında maç izleyen “cesur yürekli başkanı” düşünelim.

NEREDE O GS.TS.FB.BJK bile yazılsa forumda yeri yerinden oynatan bizler.

NEREDE O BAŞKA DİYENLERE İNAT SADECE SAMSUNSPOR DİYENLER?

ve tekrar soralım kendimize,herşeyi yine sineye çekelim,oluşum amacımızı unutalım, görmeyelim, duymayalım,gelişen sürece destek olalım, bunun sonuda kazanan SAMSUNSPOR olacakmı?

SESLİ söyleyin lütfen olacaksa’da, DEĞERMİ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.