Royal Hastanesi Bandırmaspor – SAMSUNSPOR’umuz

Royal Hastanesi Bandırmaspor – SAMSUNSPOR’umuz MAÇI HAKKINDA YORUMUM.

Bugün kazansak kötü oynayıp çok önemli 3 puan alacaktık, berabere kalıp 1 puan aldık, bence bu 1 puan bile bugün için çok önemli.
3. Hafta bitti, orta sahamızın vukan-gökhan-muhsin üçlüsünün hem kısa hemde yumuşak kaldığı çok bariz görüldü bu maç, bu 3 lü mutlaka değişecektir ilerleyen haftalarda.

Kanatlarımıza yaptığımız transferlerden biri sakat hala göremedik, diğeri ise bence “şuan” yeterli seviyede değil, eğer genel hatları ile bu şekilde olacaksa da yetersiz.

Forvete aldığımız “büyük golcü”müzün nasıl gol kaçırdığını hep beraber izledik. O gölü mutlaka atmalıydı, zaten maçtada etkisizdi, en azından bu gölü atsa, yakaladığında atıyor der kendimizi avuturduk.

Burak Çalık, yine söylüyorum bu sene yine ilk 11 oynar bu takımda, yokluğunu aradık. ( Onun mevkisine çok önemli transferler beklerken maalesef yine Burak oynar)

Bu tarz maçlarda yenilmemek ve bahsettiğim eksikleri görmek çok önemli, bu saatten sonra takımın iskeletini değiştirecek önemli sayıda transfer yapamayacağımıza göre, bu görünen eksikleri yine takım içnden çözeceğiz.Bu konuda Hoca’ya güvenelim, ilerleyen haftalarda kovid eksiklerimizinde geri gelmesiyle ideal bir 11 i bulacağız inşallah.

Benim şuan erken olmasına rağmen düşüncem,özellikle defansif orta saha kısmındaki bu yumuşaklığı ve kısa ortalamamızı değiştirip, acilen gerekdiğinde Tomane ile ilk 11 yarışına girebilecek “pote” tarz bir forvet almalıyız.

“Büyük Başkan” para bende var ama takımın bütçesi bu kadar, fazla para harcayamayız diyor, tamam ona kimsenin birşey diyeceği yok, ama bu lige özellikle ileri kanatlara rakibi ezip keçecek kara boğaları alamazsak, alamamışsak ! İlk sene direk çıkacağız diye iddaalı laflar konuşmamalıyız.

Özellikle diyorum ve altını çiziyorum, bu ligte ATANIN İYİ OLACAK

Lige direk çıkan takımları hafızamızda kısa süreli canladırırsak ne dediğim net şekilde anlaşılacaktır.

Bu lig’te başkanın dediği gibi bilinmeyen topçu alıp parlatıp satmak hem erken, hemde RİSKLİDİR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.