Bursaspor 3 – 0 Samsunspor

Maç hakkında yorumlarım.

Bursa maçı gibi birçok maç sonucu ile karşı karşıya kalabiliriz, bu ligin ortası daha olmamışken ve oluşan birçok olumsuz şartlar göz önüne alınarak maruz karşılanabilir, bizim bu kadar kırılmamızın, kızmamızın sebebi maçta alınan skor değildir. BUNU TAKIM , YÖNETİM, TRANSFERLERİ YAPANLAR DAHİL, HOCA DAHİL HERKESİN ANLAMASI LAZIM.

Bizim asıl bu kadar kızmamızın kırılmamızın sebebi, her maç sonucunda olumsuzlukları görüp takımı savunurken, tüm olumsuzluklara rağmen takımın yanında dururken, her bir oyuncunun tüm olumsuzluklarına rağmen en ufak olumlu pasını dahi göklere çıkarırken, bizim takımızın daha toprağa yeni verilmiş bir abisi, yoğun bakımdan yeni çıkmış canıyla mücadele eden bir başkanı, arkasında tüm olumsuzlara rağmen dağ gibi duran taraftarını düşünmeyip, onlardan imtina etmeyip, daha 18-20 yaş aralığındaki çocuklara rezil rüsva olmaları, bir tane oyuncumuzun bile buna isyan edip, takımın tüm oyuncularına kızıp onları ateşlememesi, bir tane oyuncunun bile kendi içinde isyan edip gözlerinin yaşarmaması, bu nasıl bir duygusuzluktur, bu nasıl bir vurdumduymazlıktır, bu nasıl bir utanmazlıktır. BİZİM İSYANIMIZ BUNAA!!!

Daha önceki maçlarda takımı genel olarak ve oyuncuları tek tek analiz ederdik, bu maçta ne analiz edilecek bir takım, nede şu diğerinden daha ilerideydi diyebileceğimiz bir oyuncu yok bana göre, o çok beğendiğimiz kalecimizden, canını dişine takıp oynuyor dediğimiz ferhatımızdan, bu ligin yıldızı değil ama takımı sırtlıyor dediğimiz guido’dan, kısaca tüm takımdan utandım, kendimden utandım, diğer mesajlarımdada yazdığım gibi ben bu şekilde oyunu asla kabul etmiyorum.

Bu sefer tek bir olumlu cümle kurmayacağım, bu takımın en üstünden en altta bulunan bireyine kadar, bu maçtan zerre utanmaları varsa bu işi düzeltirler, ÖZÜR DİLERLER.
YOKSA , her fırsatta ağızlarından düşmeyen takıma sahip çıksın dedikleri o taraftarın nasıl sahip çıktıklarını GÖRECEKLER!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.